KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12064347
nr 1206 4347
Christina Greger
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, Christina Greger, Sagoslott, signerad. Olja på duk, 90x89 cm
Christina Greger, svensk bildkonstnär född 1953.
måndag 24 september 2018
kl 19:11:28